MENU CLOSE

Vakuuma mašīna VISA 400/2TQ

Ar gāzes uzpildes funkciju

Ar vakuuma iepakošanas galda iekārtu VISA400/2TQ var iepakot produktus praktiskajā un kopmaktā vakuuma iepakojumā. Tas ir ideāls risinājums gaļas, zivs un citu visdažādāku pārtikas un nepārtikas produktu iepakošanā. Šādā iepakojumā produkcijai ir labs prečskats, tiek pagarināts uzglabāšanas laiks, ir izslēgta pelējuma rašanās iespējas, produkta nožūšana utml.

Iekārtas korpuss ir izgatavots no nerūsējoša tērauda. Pateicoties divām paralēlām aizkausēšanas plāksnēm palielinās aizkausēšanas ātrums, jo tādā veidā var uzlikt lielāku produkcijas daudzumu vienlaicīgi. Bet jaudīgs sūknis nodrošina ātru gaisa izsūkšanu. Šis modelis ir paredzēts neliela izmēra un svara produktu iepakošanai vakuumā.

Ir iespēja noregulēt gaisa izsūkšanas laiku, aizkausēšanas laiku un jaudu, gāzes uzpildīšanas laiku (ja ir tāda funkcija).

Ir iespēja uzstādīt iekārtai optimālus parametrus tieši Jūsu produktam, panākot vislabāko iepakojuma kvalitāti. Šī iekārta ir ideāla cenas un kvalitātes attiecība, perfekti der nelielai ražošanai.


Tehniskais apraksts:

Modelis VISA400/2TQ
Spriegums (V / Hz) AC 220V/50HZ
Jauda (W) 900
Aizkausēšanas jauda (W) 500
Vakuuma spiediens (KPa) 1
Kausēšanas garums (mm) 370
Šūves platums (mm) 10
Vakuumsūkņa ātrums (m3 / h) 20
Kameras izmēri(PxGxA) (mm) 440x420x140
Iekārtas korpuss nerūsējoša tērauda
Ārējie izmēri (L × W × H) (mm) 480X535X510
Neto svars (kg) 80