Palešu plēves

Palešu plēve (iepakošanas plēve, strečplēve, stretch plēve, iesaiņošanas plēve)

Palešu jeb Stretch iepakošanas plēve ir ne tikai neaizvietojams dažādas produkcijas iepakošanas materiāls, kurš tiek izmantots arī drošai un stabilai preču fiksācijai uz paletes, kā arī preču virsmas aizsardzībai no iespējamiem bojājumiem to transportēšanas laikā, turklāt, tā optimizē preču uzglabāšanu noliktavā.

Strečplēve tiek iedalīta 2 pamatkategorijās – pēc paredzamās izmantošanas – automatizētai kravas aptīšanai un manuālai kravas aptīšanai uz paletes.

Izplatītākais kravas fiksācijas veids ir manuālā preču aptīšana ar plēvi, t.i. operācija tiek īstenota ar rokām, tāpēc reizēm šādai plēvei var redzēt nosaukumu rokas pakošanas plēve. Šāds preču fiksācijas veids ir efektīvs darbā ar nelielām preču partijām, kā arī pēc izmēra dažādiem iepakojumu veidiem. Plēve tiek plaši izmantota mājsaimniecībās, nelielos veikalos un ražotnēs, gan arī lielās ražotnēs, izplatītāju noliktavās u.t.t.

Darbā ar lielām preču partijām, kā arī viena veida iepakojumiem rodas procesa automatizācijas nepieciešamība, t.i. kravas aptīšana tiks īstenota ar speciālu iekārtu (palešu aptinējs) palīdzību.

Automatizētai palešu aptīšanai paredzētas strečplēves nosaukums ir mašīnplēve. Šāds preču iepakošanas veids ir ārkārtīgi ērts, jo ļauj saīsināt operācijas laiku, samazināt plēves patēriņu, kā arī darba algas izmaksas. Turklāt, kravas aptīšanas iekārtai (palešu aptinējs) var regulēt plēves izstiepšanu, aptīšanas augstumu un daudz citas iespējas.

Gan rokas plēve gan mašīnplēve var būt arī iepriekš izstieptas. Šādu plēvi sauc par Pre-Stretch plēvi. Tā tiek radīta iepriekš izstiepjot strečplēvi līdz noteiktam biezumam. Prestretch plēve tiek plaši izmantota Eiropā.

Šādas plēves izmantošanai ir vairums priekšrocību salīdzinājumā ar parastu iepakošanas plēvi:

– pateicoties plēves izstiepšanai, tiek samazināts tās patēriņš kravas iepakošanas laikā, kā rezultātā arī preces vienības iepakošanas izmaksas;

– pat nenozīmīga Pre-Stretch plēves izstiepšana sniedz lielāku kravas stabilitāti tās transportēšanas laikā;

– strečplēves manuālai izstiepšanai ir nepieciešamas mazākas piepūles;

– izstiepšanas laikā Prestretch plēves biezums tiek samazināts, saglabājot savu izturīgumu un kravas fiksācijas pakāpi.

Piedāvājam dažādus palešu plēves veidus un krāsas (sortimentā:
– caurspīdīga plēve,
– melna plēve,
– zila plēve,
– balta plēve un citās krāsās),
kā arī ražojam plēves manuālai kravas aptīšanai pēc klientu specifikācijām (biezuma, platuma, garuma (jeb tinuma) un svara).

Plēves standarta izmēri:

*Tinums un svars pēc klientu vajadzībām

Pārtikas plēve

Pārtikas plēve pagarina pārtikas uzglabāšanas termiņu un nodrošina tās īpašību saglabāšanu, aizsargā produktus no ārējo faktoru iedarbības un sniedz precei labu izskatu.

Pārtikas plēve tiek plaši izmantota gan mājsaimniecībās, gan arī mazās un lielās pārtikas ražotnēs.

Mūsu sortimentā ir pieejama gan caurspīdīga pārtikas plēve, gan pēc pasūtījuma nodrošinām pārtikas plēvi dažādās krāsās.

Pārtikas plēvei ir visi nepieciešamie sertifikāti tās izmantošanai pārtikas ražošanas nozarē.